Ünlü oyuncunun çileden çıktığı anlar… Kaçamayınca böyle saklandı!

ABD’li ünlü oyuncu Robert De Niro, boşanma davası için bulunduğu New York’ta görüntülendi. 22 yıllık eşi Grace Hightower’la ayrılma kararı aldıklarını aralık ayında açıklayan De Niro, mahkeme çıkışında oldukça gergin bir şekilde görüntülendi.

Gazetecilere görüntü vermemek için elindeki gazetelerle yüzünü gizleyen Oscarlı oyuncu, şoförünün kendisini almakta gecikmesi sonucu çileden çıktı.

Mahkemenin arka kapısında bekleyen De Niro, telefonla konuştuğu şoföre küfürler yağdırdı. Aracın gelmesinin ardından binanın önünden ayrılan De Niro, kısa sürede gözden kayboldu.

De Niro ve Hightower, boşanma sürecinde 7 yaşındaki kızları Helen Grace’in velayeti konusunda çıkmaza düşmüş durumda. İki isim de velayetin kendisine verilmesini isterken, ABD basınında yer alan haberlere göre ikilinin avukatları boşanma sürecinde büyük ilerleme kaydettiklerini vurguladı.

De Niro ve Hightower çiftinin iki çocuğu var.

De Niro, boşanma kararıyla ilgili geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada, “Grace ve benim iki güzel çocuğumuz var. Hayatımızın ve ilişkimizin değiştiği zor bir sürece giriyoruz. O mükemmel bir anne. O yüzden bu süreçte gizlilik ve saygı bekliyoruz” demişti.

._sms-container { width: 100%; background-color: #f3f3f3; border-radius: 10px; display: flex; padding: 6px 15px; align-items: center; margin: 30px 0; border: solid 1px #eee; } ._sms-container p { font-size: 17px; font-weight: bold; padding: 0 30px 0 0; color: #ff4136; } ._sms-container:before { display: inline-block; vertical-align: middle; content: “29BF”; font-size: 24px; color: #ff4136; margin-top: -4px; margin-right: 10px; }

Tüm son dakika haberleri için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir